Beauty Kişisel Türkçe Blogger Teması

- 24.7.17
advertise here

Beauty Kişisel Türkçe  Blogger Teması
Platform           : Blogger
Tema Adı         :Beauty Blogger Template
Nasıl Yüklenir : Blogger Tema Nasıl Yüklenir?
Tasarlayan       :Templateclue
Dizayn URL   :http://www.templateclue.com/
Yayıncı           : www.bloggertemalari.info

Açıklama : Beauty Kişisel Blogger Teması Çok Kolay Hale Getiren Bir Creative Blogger Temasıdır. Bu Tema Online Yaratıcı Mağazalarınız İçin Mükemmeldir.  Bu Tema Sitenizi Daha Dinamik Olarak Ve Daha Performanslı Yapacaktır. Tasarım, Teknoloji ve SEO Kusursuz Kombinasyonudur. En Güzel Blogger Şablonu Duyarlı Düzen, SEO Optimizasyon, Instagram Eklentisi, Temiz Kısayollar, Malzeme Tasarımı Düğmesi Ve Devamını Oku gibi özellikleri ile çok güzel bir blogger kişisel temadır.

Duyarlı Düzen Güzellik son derece hızlı ve hızlı yanıt veren blog yazarı şablonu. Başka bir deyişle, masaüstünüz, Akıllı telefonlarınız ve bütçenizdeki cep telefonları da dahil olmak üzere tüm cihazlarda mükemmel bir şekilde çalışır. Android ve iPhone OS için retina görüntüsü etkin.

Özel Pencere Öğeleri Özel widget eklemeye gelince, arkadan vurmamak için bizler kasabadaki en iyi şirketiz. Bazı gerçekten olağan Tabbed kenar çubuğu alanı ve özellikli etiket alanı da dahil olmak üzere görkemli özel ve Google yapı widget'ları ekledik. Bu, sitenizi yaptığımız, gerçekten profesyonel olanın eksiksiz bir paketine dönüştürmenin yoludur.

SEO Dostu SEO, sitenizi Google Arama motorunda ön plana çıkaran ana temel unsur olarak düşünülür. Bunu akılda tutarak mühendislerimiz, Arama motoru Sıralamasında biraz daha kaldıraç vererek sitenize fayda sağlayacak birşeyler kodlamıştır.

HTML5 Ve CSS3 En son geliştirdiğimiz standartları geliştirme gereksinimlerimizi karşılamak için ekibimiz, bu şablondaki bazı en yeni HTML5 ve CSS3 kodlarını tasarıma övgüyle bahsetmekle kalmadı, aynı zamanda gerçekten harika bir etki sağladı.

demo                                                                   indir
Advertisement advertise here

Tema dışı bir konu hakkında yazıyorsanız eğer lütfen iletişim bölümünü kullanın

 

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın