İsaac Kişisel Portföy Teması

- 27.7.17
advertise here

İsaac Kişisel Portföy Teması 
Platform           : Blogger
Tema Adı         :Isaac Landing Page Blogger Template
Nasıl Yüklenir : Blogger Tema Nasıl Yüklenir?
Tasarlayan       :.Template Clue
Dizayn URL   :http://www.templateclue.com
Yayıncı           : www.bloggertemalari.info

Issac, Kişisel Portföy Blogger Teması, Duyarlı, Hızlı Blogger temasıdır. Issac Online Meslek Odaları Veya Modern Yollarında Portföylerini Sergilemek İsteyen Yaratıcı Bir Kişisel Temadır. Bu, Ürününüzü / Portföyünüzü / Öz geçmişinizi Vitrini Etmenin En İyi ve En İyi Yoldur.

Duyarlı Düzen
Isaac oldukça duyarlı ve ultra hızlı blog yazıcısı şablonu. Başka bir deyişle, masaüstünüz, Akıllı telefonlarınız ve bütçenizdeki cep telefonları da dahil olmak üzere tüm cihazlarda mükemmel bir şekilde çalışır. Android ve iPhone OS için retina görüntüsü etkin.

Özel Pencere Öğeleri
Özel aletler eklemeye gelince, arkadan vurmamak için değil, aynı zamanda kasabadaki en iyi şirket biziz. Bazı gerçekten olağan Tabbed kenar çubuğu alanı ve özellikli etiket alanı da dahil olmak üzere görkemli özel ve Google yapı widget'ları ekledik. Bu, sitenizi yaptığımız, gerçekten profesyonel olanın eksiksiz bir paketine dönüştürmenin yoludur.

SEO Dostu
SEO, sitenizi Google Arama motorunda ön plana çıkaran ana temel unsur olarak düşünülür. Bunu akılda tutarak mühendislerimiz, Arama motoru Sıralamasında biraz daha fazla kaldıraç vererek sitenize fayda sağlayacak birşeyler kodlamıştır.

HTML5 Ve CSS3
En son geliştirdiğimiz standartları geliştirme gereksinimlerimizi karşılamak için ekibimiz, bu şablondaki bazı en yeni HTML5 ve CSS3 kodlarını tasarıma övgüyle bahsetmekle kalmadı, aynı zamanda gerçekten harika bir etki sağladı.

demo                                                                           indir
Advertisement advertise here

Tema dışı bir konu hakkında yazıyorsanız eğer lütfen iletişim bölümünü kullanın

 

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın