Power Blogger Apk İndirme Teması

- 22.7.17
advertise here

Blogger Apk İndirme Teması

Power APK , APK siteleri blogundan esinlenen Premium Apps Blogger Şablonudur. Android ve tüm mega uygulama sitesi için idealdir . Tüm teknoloji ve uygulama siteleri için akıllıca tasarlanmıştır. Bu, aslında bir sonraki APK blogspot siteniz için birinci sınıf bir temadır. Şık ve zarif tasarımı vardır. Ana sayfa tamamen duyarlıdır, bu, herhangi bir cihazda mükemmel çözünürlük verecektir. Etikete göre yayın görüntüleyen dinamik bir temadır. Bu, yönetici hazır arabirimi, düzgün kodlanmış ve SEO dostu gibi ek özelliklerle birlikte geliyor. Düzeni, bir kullanıcının birkaç tıklamayla birkaç dakika içinde siteyi geliştirebildiği tamamen kullanıcı dostu. Dolayısıyla, kodlamayla ellerinizi kirletmeniz gerekmez. Tek bir eksiksiz APK blogspot temasında. Bu tema, android uygulamaları için mükemmel bir ağır web sitesi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Temanın Özellikleri

% 100 Duyarlı Mobil Düzen: gibi Gym Blogger Şablon tablet iphone, mobil ve PC gibi tüm küçük cihazlarla Bu şablon da uyumlu. Yanıtlama için olası tüm medya sorguları eklendi.
Düzen: PowerAPK çoklu düzen şablonu olduğundan, demoların birçoğunda kullanıcılara sunulmaktadır. Bir kullanıcı, bir web sitesi için mükemmel bir şablon seçebilir.

Onaylandı: Bu şablon WP sürümünden Blogger / Blogspot için tamamen özgürlüğe sahip yeni bir tasarıma uyarlanmıştır. Bunu blogspot web siteniz için kullanabilirsiniz.

SEO Dostu Şablon: Android’in endüstri temalarında Arama Motoru Optimizasyonu konusunda PowerAPK’nın rakibi yok. Akıllıca tasarlanmıştır. Schema.org entegrasyonu, meta yazarları, dinamik meta açıklaması, H1, h2, h3 Başlık etiketleri ve olası SEO ile ilgili tüm etiketler akıllıca optimize edilmiştir. İç özelleştirme ile ellerinizi kirletmeye hiç gerek yok. Tadını çıkar.

Hız:  Bu tema herhangi bir tarayıcıda neredeyse saniye içinde yüklenir. Bir sitenin hemen çıkma oranını düşürecektir. Hemen hemen her tarayıcıyı destekliyor.

Gezinme:  Esnek Navigasyon menüsü sayesinde sitenize fazlasıyla güzellik katıyor. İstediğiniz kadar çok öğe sayfası ekleyebilir, ona link gönderebilirsiniz. Gezinme kodlamasını şablon içinde kolayca bulabilirsiniz. Dokümantasyon dosyasını kontrol edin.

Reklam Hazır: Bu Tema tamamen admin tarafından hazır olduğundan. Bu da, reklam kodlamanızı gösterge tablasından kolay bir şekilde ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Mükemmel bir reklam hazır temasıdır. Yayın başlığının üzerinde bir reklam alanı görünüyor. Bunu ana sayfanızda görüntüleyebileceğiniz başka bir reklam yeri
Gerçekten bu APK Blogger Şablonunun, birkaç dakika içinde mükemmel bir üst çentik android Apps sitesi tasarlamanıza gerçekten yardımcı olacağını umuyoruz. Bu, herhangi bir blog yazarı web sitesi için kullanabilirsiniz premium, tamamen dinamik ve mükemmel bir temadır. 2017 yılının tamamlanmış mega Apps blog yazarı şablonu.

demo                                                 indir
Advertisement advertise here

Tema dışı bir konu hakkında yazıyorsanız eğer lütfen iletişim bölümünü kullanın

 

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın